Úspěchy našich žáků

2017/2018 – sólový zpěv, dech.nástroje, taneční obor

Eliška Studničková

sólový zpěv, III.kat., p.uč. Zuzana Schořovská

2. místo v Ústředním kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Turnov)

1. místo v Krajském kole (ZUŠ Jablonec nad Nisou)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Železný Brod)

1. místo soutěže Lípa Cantates (ZUŠ Česká Lípa)

František Štěpán

sólový zpěv, II.kat., p.uč. Zuzana Schořovská

1. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Jablonec nad Nisou)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Železný Brod)

Viktorie Strnadová

příčná flétna, IX.kat., p.uč. Iveta Růtová

1. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Česká Lípa)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Jablonec nad Nisou)

Anežka Indráčková

zobcová flétna, V.kat., p.uč. Iveta Růtová

3. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Česká Lípa)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Jablonec nad Nisou)

Taneční obor

I., II., IV. a V. kat., p.uč. Pavlína Dědková

Pramínky – 1. místo v Okresním kole soutěžní přehlídky (ZUŠ Semily)

Barvičky, Sway, Kiss the Rain – 2. místo v Okresním kole (ZUŠ Semily)

Okresní kola:

Vendulka Betková, sólový zpěv – 1. místo, Ondřej Vajdík, sólový zpěv – 2. místo,

Barbora Jelínková, sólový zpěv – 2.místo, Daniela Ulrichová, sólový zpěv – 2.místo

Martina Harcubová, příčná flétna – 2.místo

2016/2017 – smyčc.nástroje, klavír, výtv.obor

Anna Prašivková

hra na housle, IV.kat., p.uč. Šárka Kourková

1. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Turnov)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Jablonec nad Nisou)

Alžběta Hýsková

hra na klavír, 0.kat., p.uč. Jitka Poznarová

2. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Liberec)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Tanvald)

Matěj Friedrich

hra na housle, III.kat., p.uč. Šárka Kourková

3. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Turnov)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Jablonec nad Nisou)

Jonáš Černý

hra na violoncello, IV.kat., p.uč. Aleš Filip

3. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Turnov)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Jablonec nad Nisou)

Barbora Bláhová

hra na klavír, IV.kat., p.uč. Iveta Růtová

3. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Liberec)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Tanvald)

Anna Cendelínová

hra na klavír, V.kat., p.uč. Dagmar Vajdíková

3. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Liberec)

1. místo v Okresním kole (ZUŠ Tanvald)

Výtvarný obor

Hostina pro Karla IV., II. a III. kat., p.uč. Jana Hadravová

DzÚ Krajské kolo soutěžní přehlídky ZUŠ (ZUŠ Jablonec nad Nisou)

Okresní kola:

Ondřej Vajdík, housle – 1. místo, Anna Holcová, housle – 1. místo,

Kryštof Bažant, housle – 1. místo, Josef Matura, klavír – 2.místo,

Karolína Tilerová, klavír – 2.místo, Iveta Ducháčková, klavír – 2.místo,

Vítek Hanzlík, klavír – 2.místo, Barbora Bočková, klavír – 3.místo,

Michaela Maturová, klavír – 3.místo

2015/2016 – komorní hra, sborový zpěv

Barokní komorní soubor

Anna Prašivková, Anežka Indráčková, Jonáš Černý, Veronika Drobníková

1. místo v Krajském kole soutěže ZUŠ (ZUŠ Turnov)

Pěvecký sbor Harmonia

Kategorie C, p.uč. Dagmar Vajdíková

Zlaté pásmo v Krajském kole soutěž.přehlídky ZUŠ (ZUŠ Semily)

Pěvecký sbor Melodia

Kategorie B1, p.uč. Dagmar Vajdíková

Stříbrné pásmo v Krajském kole soutěž.přehlídky ZUŠ (ZUŠ Semily)