Smyčcové nástroje

Úspěchy našich žáků v soutěžích:

Krajské kolo soutěže ZUŠ 2017

Krajské kolo soutěže ve smyčcových nástrojích proběhlo v Turnově v pátek 10.3. a konkurence byla obrovská! Velká města s letitou kulturní tradicí, velkými hudebními školami, kde se hudební řemeslo předává z rodičů na děti jako je Liberec, Semily, Turnov, vyslala do soutěže své nejlepší žáky. Celou soutěž, která trvala od rána až do pozdního večera, hodnotila odborná porota v čele s paní prof. Hasilovou z teplické konzervatoře. Přesto se naši žáci mezi ostatními neztratili a přivezli ze soutěže cenné trofeje.

Anna Prašivková – 1.místo ve IV.kategorii hry na housle, Jonáš Černý – 3. místo ve IV.kategorii hry na violoncello, Matěj Friedrich – 3. místo ve III.kategorii hry na housle.

Andulka2IMG_20170323_160528

Okresní kolo soutěže ZUŠ 2017

Okresní kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje se konalo 15.2. v Jablonci nad Nisou. Naši stateční houslisté a cellista si vedli skvěle! První místa v 0. a I. kategorii získali Ondřej Vajdík, Anička Holcová a Kryštof Bažant. První místa s postupem do krajského kola v Turnově 10.3. získali houslisté Matěj Friedrich a Anna Prašivková a violoncellista Jonáš Černý.
IMG_20170216_140503 Ondra

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře 2016

A.Prašivková, A.Indráčková, J.Černý, V. Drobníková – získal v krajském kole soutěže ZUŠ ve své kategorii 1. místo! Gratulujeme!

bks